Qigong sztuki III – warsztaty malowania spiruliną, kawą, mieloną papryką i kurkumą

Serdecznie zapraszamy w najbliższy poniedziałek 25 kwietnia o 18:00 do Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24 na wyjątkowe warsztaty Qigongu sztuki, a oto kilka słów o nich dla wtajemniczenia i podłapania smaku 🙂 tym bardziej, że prowadzimy je razem po raz pierwszy w takim układzie.
Jeśli qigong, grafika zen oraz zapachy i kolory przypraw kojarzą Ci się z Dalekim Wschodem, możesz przeżyć ich połączenie podczas autorskich warsztatów malowania spiruliną, kawą, mieloną papryką i kurkumą.  Zapraszają artystka Marzena Rostkowska, która poprowadzi część artystyczną oraz nauczyciel taijiquan i qigongu, Jan Gliński, który wprowadzi uczestników w świat Zi Fa Gong, czyli tzw. “Spontanicznego Qigongu”.

Jest to już trzecia edycja warsztatów dla tych, którzy lubią świadomy ruch i sztukę. Podczas zajęć łączymy spontaniczny ruch z malarstwem. Myśli i idee Wschodu głoszą, że energia podąża za uwagą – napełnimy zatem nasze ciała świadomym ruchem, aby przy użyciu energii twórczej rozwinąć niepoznane dotąd obszary naszej kreatywności. Zalecane luźne ubranie, z uwzględnieniem możliwości poplamienia podczas pracy twórczej. 

Koszt warsztatów 30 zł (w cenie materiały). Wymagana rezerwacja uczestnictwa pod adresem rostkowska.marzena@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *