Ruch w ciele i w głowie

Wyjątkowo, na naszej stronie zapraszamy na już ostatnie spotkanie w niezapomnianej siedzibie Studia Dantian na Słupeckiej 4. Liczymy na Waszą obecność!

Spotkamy się z Marzeną Mayą Rostkowską trochę w innej roli, tym razem osoby piszącej. Tej, która słowami porusza coś w ciele. Może serce, może myśli, a może coś jeszcze innego? Sprawdźmy.

Zaczynamy:  28 sierpnia (piątek), o 19.00 do Studia Dantian, na Słupecką 4

〜 WSTĘP WOLNY 〜

W programie: spotkanie z autorką książki, instruktorką taiji Marzeną Mayą Rostkowską oraz z zaproszonymi gośćmi: teatrem improwizowanym Bez Klepki i aktorką Beatą Łuczak.

Podczas wieczoru:

✔️ trochę posłuchamy tekstów z książki
✔️ obejrzymy improwizację
✔️ zobaczymy autorski teatr Beaty, co bajki wyplata,
✔️ a przede wszystkim przypomnimy sobie, dlaczego warto realizować swoje marzenia!

Filmowe zaproszenie, kliknijcie w filmik!

Oto fragment opisu książki:

„On codziennie podawał hasła, do których Ona pisała teksty, powstała z tego książka oraz audiobook oparte na twórczej kreacji wobec inspirujących haseł i wielowymiarowości ich znaczeń. Są to krótkie opowiadania, wiersze i dialogi rozgrywające się w wymyślonym świecie, ale posiadające swoje korzenie w miejskiej mapie Warszawy”.

Fragment książki, dialogi:

„On – To jest właśnie ta twoja kreacJA piątkowa?
Ona – Dokładnie tak! Lubię dobrze skrojoną kreację piątkową. Taki lekki styl bycia. Bycia ubranym adekwatnie do zachodzących zmian, w optymalnym poczuciu tego, kim się jest na daną chwilę. Kim się już stało.
On – Czyli piątkowa aktualizacja spójności, kiedy zamiast powielania „starych wyborów i schematów” możemy wybrać z poziomu „naszego dziś”? „

O twórcach projektu:

〜 Marzena Maya Rostkowska 〜

we wszystkim, co w życiu robi jest detektywem poszukującym nowych rozwiązań i odpowiedzi na to, co i jak można by jeszcze ciekawiej i lepiej zrobić. Na swojej śwcieżce samorozwoju doskonali się w dalekowschodnich sztukach walki i zdrowia, takich jak taiji, qigong, wachlarze bojowe. Ilustratorka, artystka pisząca, graficzka, scenografka i projektantka oraz montażystka i filmowiec. Uwielbia zieloną herbatę, dobre wino, koty, od niedawna też korty tenisowe, psy i cały rumor świata, który ją inspiruje i wzbogaca jej życie.

〜 Piotr Barański 〜

we wszystkim, co w życiu robi wskakuje niezwykle ochoczo w twórczość i się w niej pławi. Improwizator sceniczny i trener improwizacji wyłuskujący jej wielki potencjał, który każdy może wykorzystać w życiu i biznesie. Coach pomagający klientom ruszyć z miejsca. Copywriter wymyślający reklamy i teksty w nich wykorzystywane. Uwielbia muzykę, poczucie humoru, grać na gitarze i grę słów. Lubi koty i korty tenisowe.

〜 Beata Łuczak 〜

we wszystkim, co w życiu robi przygląda się, czy jest tam prawda, piękno i pożyteczność. Świat dzieli na dobry i zły, stara się być po jasnej jego stronie. Wie, że jedyną stałą jest zmienna. To aktorka, która „SZTUKĘ GRANIA” poznała w wachlarzu jej różnorodności. Uwielbia swoje dwa koty: Franusia i Krupiszcze.

Od września rozpoczynamy nowy rok szkolny.. Wkrótce więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *