Wakacje z Fundacją i Studiem Dantian – ćwicz na zdrowie razem z nami!

W Fundacji i Studiu Dantian działamy wakacyjnie – ćwiczymy, uczymy się i rozwijamy! Dlatego zapraszamy Cię do wspólnych, plenerowych treningów. Dołącz do naszych wakacyjnych wydarzeń i za pomocą świadomego ruchu zasilaj ciało, umysł i ducha zdrowiem i dobrą energią!

WAKACYJNY KURS TAIJI OD PODSTAW  | GODZ. 17.30 – 18.30 | OD LIPCA (W CZWARTKI)


Zapraszamy Cię na wakacyjny kurs 
Starego Stylu Yang od podstaw, który poprowadzą instruktorki Studia Dantian: Marzena Rostkowska i Katarzyna Kieraś. Spotykamy się w Łazienkach Królewskich pod Starą Kordegardą o godz. 17.30 w każdy czwartek lipca.
Opanowując proste, ale skuteczne ćwiczenia taiji, poszerzysz zakres swojego ruchu, poprawisz elastyczność i poczujesz przyjemność w rozluźnionym ciele. To doskonały trening koncentracji i równowagi oraz wzmocnienie dla całego organizmu.

Udział w pojedynczych zajęciach – 30 zł

QIGONG W PARKU CHOMICZA | GODZ. 18.00 – 19.30 | LIPIEC I SIERPIEŃ (W ŚRODY)

W imieniu Urzędu Dzielnicy Bielany zapraszamy na wakacyjne zajęcia qigongu, które poprowadzą instruktorki Studia Dantian: Marzena Rostkowska i Katarzyna Kieraś. Spotykamy się na Bielanach w Parku Chomicza o godz. 18.30 w każdą środę lipca i sierpnia.
Celem warsztatów jest zapoznanie się Codziennym Rytuałem Zdrowia, czyli z zestawem ćwiczeń chińskiej gimnastyki prozdrowotnej. Regularna praktyka tego zestawu uelastycznia ciało, poprawia krążenie krwi, wzmacnia system odpornościowy i sprzyja dobremu samopoczuciu.

Udział w zajęciach bezpłatny.

ZAJĘCIA QIGONGU NA TERENIE PARKU KULTURY W POWSINIE | GODZ. 12.00 – 13.30 | OD 11 LIPCA (W SOBOTY)

Zapraszamy na zajęcia qigongu, które poprowadzą instruktorki Studia Dantian: Marzena Rostkowska i Katarzyna Kieraś. Spotykamy się w Parku Kultury w Powsinie o godz. 12.00 w soboty w terminach: 11.07, 25.07, 08.08, 22.08, 29.08, 05.09
Będą to zajęcia na świeżym powietrzu – regulujące i wzmacniające cały organizm i wpływające na dobre samopoczucie.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Do zobaczenia!

 

Ćwicz z nami, ale dla siebie – regularnie i z dobrą intencją. Dla zdrowia i dla dobrej energii w ciele, umyśle i duchu! A jeśli masz pytania odnośnie praktyki z nami, czekamy na Twoją wiadomość: studiodantian@gmail.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *