QIGONG W MNW – ćwiczenia dla każdego | Dziedziniec Lorentza, środy godz. 10.30 | początek 10 maja!

Sztukę poznajemy poprzez jej kontemplację i doświadczanie. Podobnie zagłębiamy się w świadomy ruch – qigong, odnajdując w nim ukojenie dla umysłu i ciała. Z tą myślą zapraszamy na otwarte zajęcia (…)

Marsz Guolin plus

Poprzez różnorodne formy działalności, Fundacja Dantian od szeregu lat stara się dołożyć swoją cegiełkę, zwłaszcza w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Widząc ciągle rosnący odsetek ludzi z chorobami nowotworowymi, postanowiliśmy podzielić się (…)

Jak Oddychać

Jak oddychać, aby lepiej dotlenić mózg, mięśnie i organy? Prelekcja i warsztat – 22 listopada w Studio Dantian!

Zapraszamy do Studia Dantian już 22 listopada (w piątek) o godz. 18.00, na prelekcję Małgorzaty Bochińskiej dotyczącą efektywnego oddychania. Wstęp na prelekcję wolny! Jak oddychać, aby być zdrowym? Przyjdź i (…)