Warsztaty – Uwolnij się od napięć i bólu: kręgosłup i plecy, Qigong + fizjoterapia + AMA

Serdecznie zapraszamy na warsztat 

Uwolnij się od napięć i bólu: kręgosłup i plecy

Qigong + fizjoterapia + AMA

18 października 2019 (piątek), 18.00 – 20.00 

Studio Dantian, ul. Słupecka 4/37

Prowadzą: Jan Gliński i Anna Gostkowska

Cena: 50 zł (wcześniejsze zapisy: studiodantian@gmail.com)

https://youtu.be/JVZUtluKsc0

Drodzy sympatycy taiji i qigongu oraz wszyscy Ci, którzy codziennie zmagają się z nadmiarem napięć fizycznych i psychicznych: rozpoczynamy nowy cykl warsztatów pod hasłem Uwolnij się od napięć i bólu, łącząc tradycyjną, prozdrowotną gimnastykę dalekowschodnią z holistyczną fizjoterapią. 

Według statystyk, ponad 80% Polaków cierpi na częste bóle pleców oraz rozliczne napięcia, związane z siedzącym trybem pracy i brakiem zdrowego, codziennego ruchu.  Nic więc dziwnego, że nasz pierwszy warsztat z tego cyklu skoncentrowany będzie na prostych technikach uwalniania się od tego typu napięć i bólu. Wykorzystamy też wspaniały wynalazek dr Tadeusza Mazura – fotel AMA (Aktywator Mięśni Antygrawitacyjnych), którego ostatni model jest od niedawna dostępny w naszym Studiu Dantian.

Plan warsztatów zawiera krótką część teoretyczną, dotyczącą ogólnej budowy i różnych dysfunkcji kręgosłupa. 

Część praktyczna będzie zawierać wybrane ćwiczenia qigongu, prowadzone przez Jana Glińskiego, oraz holistycznej fizjoterapii, prezentowane przez naszą nową koleżankę – Annę Gostkowską. Anna jest dyplomowaną fizjoterapeutką, zorientowaną holistycznie na człowieka. W pracy z pacjentem łączy szereg technik fizjoterapeutycznych z praktycznym użyciem innowacyjnego urządzenia do aktywacji mięśni antygrawitacyjnych – fotela AMA – którego szerokie spektrum działania pomaga przywrócić prawidłową pracę kręgosłupa, uruchomić przeponę oraz skorygować sylwetkę, co ma głęboki wpływ na wszystkie nasze układy wewnętrzne i ich harmonijną współpracę.

Uelastycznijmy zatem nasz kręgosłup, likwidując jego bóle!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *