Nowa przygoda z głową i ciałem

QIGONG VIS-À-VIS MAiP – to ciekawy i wyzywający repertuar doznań i ćwiczeń. To praktyka na powietrzu wśród drzew z zestawem prostych i lekkich ruchów imitujących lot i unoszenie się w powietrzu. Jak się domyślacie to świetny sposób na zadbanie o własne ciało i ducha po ciężkim dniu w pracy. Zestaw ćwiczeń, który pomaga otworzyć stawy i rozluźnić mięśnie, uregulować oddech oraz przywrócić sylwetkę do jej naturalnych ustawień. Już po 90 minutach praktyki, z bardzo dokładnym opisem prowadzącego, można zacząć praktykować samodzielnie. Wiedza i umiejętności do opanowania także przez tych, którzy ostatnio nie latali albo brakowało im kompanów do klucza!

Głębsze poznanie siebie i technik pozwalających doświadczyć namacalnie płynącej przez nas energii nie przychodzi samo. Niemniej zasady tych technik nie są zbyt złożone, można je poznać na naszych warsztatach, a potem ćwiczyć samodzielnie.

Jeśli macie ochotę dołączyć na ćwiczenia ilustrujące trzy fundamenty qigongu, czyli prawidłowy ruch, prawidłowy oddech, prawidłowa koncentracja – zapraszamy w poniedziałki 19 i 26 września o 18:00 do Ośrodka Sportu,  Solec 71 (na przeciwko MAiP) – jeśli pogoda dopisze ćwiczymy na boisku za budynkami w parku. https://fundacjadantian.com/wydarzenia/qigong-vis-a-vis-maip-2016-09-12/2016-09-19/

A od października wracamy z poniedziałkowym qigongiem i taijiquan dla początkujących do Muzeum Azji i Pacyfiku.

Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *