Przez kucanie do zdrowia – ćwiczenia ze skarbnicy terapii biegunowej

Zapraszamy w najbliższą środę, 26 kwietnia, o 18:00, do MAiP, na warsztaty ciągle mało u nas znanej terapii biegunowej uczące równowagi bioelektrycznej i bioenergetycznej, która jest niezbędna dla zdrowia fizycznego i psychicznego.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czym jest „polarity yoga”, jak pozycja dziecka – kuczna stymuluje i harmonizuje przepływ energii oraz uwalnia napięcia w miednicy, kroczu i lędźwiach oraz rozciąga kręgosłup i otwiera klatką piersiową, jakie ładunki elektryczne mają głowa i prawa część ciała, a jakie jego lewa strona i stopy, co kaduceusz Hermesa ma wspólnego z przepływem naszej energii wewnętrznej – to warsztaty dla Was!

Jak wygenerować tę równowagę bioenergetyczną dowiecie się dzięki sporej dawce ćwiczeń i teorii, która już dziś jest dostępna pod linkiem na naszej stronie: https://fundacjadantian.com/terapia-biegunowa/

W skrócie, terapia biegunowa to metoda terapeutyczna medycyny alternatywnej łącząca indyjską ajurwedę i tradycyjną medycynę chińską. Oto credo jej ojca, dr Randolfa Stone’a:

„Zdrowie nie jest tylko tym co cielesne. Jest to naturalna ekspresja ciała, umysłu i duszy, gdy są one w rytmie z Jednym Życiem. Prawdziwym zdrowiem jest harmonia życia w nas, obejmująca spokój ducha, szczęście i dobre samopoczucie„

Zapraszamy!

Komentarze o “Przez kucanie do zdrowia – ćwiczenia ze skarbnicy terapii biegunowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *