Rozpoczęcie roku szkolnego z Fundacją Dantian

Witamy po długiej przerwie wakacyjnej naszych adeptów Taiji i Qigongu. Większość z Was ćwiczyła z nami przez całe wakacje w Łazienkach Królewskich, doskonaląc formy Starego Stylu Yang.

Dla naszych adeptów i wszystkich nowych zainteresowanych dalekowschodnimi technikami zdrowia, mamy  niespodziankę – naszą stałą siedzibę!!!

Na początku października otwieramy  kameralne Studio Dantian przy ul. Słupeckiej 4 na Ochocie. Będą tam  się również odbywały zajęcia qigongu i taijiquan, poszerzone o nową ofertę aktywności psychofizycznych, relaksu, spotkań, itp. Na razie trwają tam jeszcze prace remontowe i adaptacyjne, więc o szczegółach powiadomimy oddzielnym postem. Planujemy otwarcie na piątek, 5 października, o 18:00.

W październiku będziemy dalej prowadzili zajęcia qigongu w Muzeum Azji i Pacyfiku (środy, 18:00 – 19:30). Pierwsze zajęcia 3 października.

Zajęcia taiji dla grupy zaawansowanej pozostają w stałej lokacji w Liceum przy ul Madalińskiego 22.,  we wtorki i w czwartki (18:30-20:00). Pierwsze zajęcia 18 września.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką taijiquan do nowej grupy dla początkujących. Treningi będą się odbywały dwa razy w tygodniu w Studio Dantian, ul. Słupecka 4, najprawdopodobniej w poniedziałki i środy o 20:00. Potwierdzimy osobnym wpisem, także w kalendarzu https://fundacjadantian.com/kalendarz/

Cennik: https://fundacjadantian.com/cennik/  

Zapraszamy również na bezpłatne zajęcia  weekendowe do Łazienek Królewskich, zaczynamy o 9:00 rano.

Do szybkiego spotkania z Energią Świadomego Ruchu!!!

Fundacja Dantian

 

4 thoughts on “Rozpoczęcie roku szkolnego z Fundacją Dantian

  1. Nina pisze:

    Stała siedziba! Świetnie, serdecznie gratuluję. Lokalizacja dobra komunikacyjnie (pl. Narutowicza, wylot Wawelską z Trasy Łazienkowskiej itp.).
    Cieszę się wraz z Wami i dziękuję za dobrą wiadomość we wtorek wrześniowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *