Program na marzec !

Na przełomie kalendarzowej zimy i wiosny, zapraszamy na następujące zajęcia i warsztaty w Muzeum Azji i Pacyfiku:

Poniedziałek 06.03, godz. 18.00PUNKTY MARMY W LECZENIU I PROFILAKTYCE  – warsztaty zapoznające praktycznie z ajurwedyjskim systemem zachowania zdrowia i witalności poprzez uciskanie tzw. punktów marmy (“wrażliwych punktów”), oddziałując w ten sposób na przepływ energii wzdłuż kanałów energetycznych – “nadi”. Prowadzi Aleksandra Duda.

Poniedziałek 06.03, godz. 20.00. STARY STYL YANG DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Poniedziałek 13.03, godz. 18.00. QIGONG DLA OCZU – oczy to nie tylko “zwierciadło duszy”, ale i wskaźnik zdrowia całego organizmu; warsztaty zapoznają z ćwiczeniami qigongu usprawniającymi proces widzenia. Prowadzi Jan Gliński.

Poniedziałek 13.03, godz. 20.00. STARY STYL YANG DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Poniedziałek 20.03, godz. 18.00. QIGONG WIOSENNY – w ten pierwszy dzień astronomicznej wiosny, warsztaty zapoznają z szeregiem ćwiczeń, włączając antyrakowy qigong Guolin, zalecanych do wykonywania w budzącej się do życia przyrodzie. Prowadzi Jan Gliński.

Poniedziałek 20.03, godz. 20.00. STARY STYL YANG DLA POCZĄTKUJĄCYCH 

Poniedziałek 27.03, godz. 18.00. QIGONG NA KRĘGOSŁUP – warsztaty zapoznają z ćwiczeniami qigongu uelastyczniającymi kręgosłup i usuwającymi blokady energetyczne odpowiedzialne za bóle pleców oraz związane z nimi schorzenia. Prowadzi Jan Gliński.

Poniedziałek 27.03, godz. 20.00. STARY STYL YANG DLA POCZĄTKUJĄCYCH – warsztaty zapoznające z prawidłowym wykonaniem ćwiczeń przygotowawczych oraz kolejnymi sekwencjami tej tradycyjnej, długiej formy taijiquan. Prowadzi Jan Gliński

Cennik

Qigong: wstęp – 30 zł (możliwe zniżki, info: https://fundacjadantian.com/cennik/ )

Taijiquan: wstęp – pierwsze zajęcia bezpłatne, później zgodnie z cennikiem (możliwe zniżki, info: https://fundacjadantian.com/cennik/)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *