3 latka Fundacji Dantian !

Aż łezka się kręci ze wzruszenia i dumy: 15 maja 2014 roku nasza Fundacja postawiła swoje pierwsze kroki, a więc dziś mamy już TRZY LATKA! Jest co wspominać i czym się (…)

Podróż do krainy Boabom

Nasze ostatnie spotkanie w Domu Lekarza Seniora w Warszawie, tuż przed Wielkanocą, to kontynuacja fascynującej podróży po kontynencie azjatyckim. Po sesji ze śpiewającymi misami tybetańskimi, pozostaliśmy w Tybecie zapoznając się (…)

Śpiewające misy

W Domu Lekarza Seniora rozśpiewały się misy tybetańskie, choć nie kupione w Castoramie, ani w aptece tylko przywiezione z Singapuru, miały swoją wibracyjną moc, o czym przekonali się uczestnicy warsztatów. Jak (…)

Grupowe wibrowanie z misami oraz 528 herzów reperujące DNA

Poniedziałkowe zajęcia w Muzeum Azji i Pacyfiku to była prawdziwa uczta dla fanów warsztatów eksperymentalnych. Zaczęliśmy od słuchania chorałów gregoriańskich, kontynuując przez leczące skale solfeżowe, a kończąc na masażu dźwiękami wykonanym misami (…)

Meridian pęcherzyka żółciowego z pielęgniarkami w tle :-)

Ostatnie zajęcia w Domu Lekarza Seniora odbyły się znowu w większej grupie ćwiczących, w skład której weszła ekipa reprezentacyjna, czyli tzw. Domownicy oraz studentki Pielęgniarstwa II Stopnia. Cieszy nas to niezmiernie i (…)

Ciało niczym wąż ogrodowy

Podczas naszych ostatnich zajęć w Domu Lekarza Seniora w Warszawie w wykonaliśmy rozgrzewkę całego ciała skupiając się w szczególności na odkrywaniu i niwelowaniu istniejących napięć. Istnienie łączności pomiędzy naszym umysłem, uczuciami i ciałem jest tak (…)

Księżycowy Nowy Rok na Tajwanie – czyli największe święto w roku

Jak się było można domyślić, Fundacja nie skończyła świętowania 8 lutego na jednym dniu – w Muzeum Azji i Pacyfiku. Już w czwartek przenieśliśmy obchody do Domu Lekarza Seniora i tam przy (…)

Qigong z okazji Dnia Babci :-)

Za nami kolejne zajęcia w Domu Lekarza Seniora w Warszawie. Nieco inne. Był to dokładnie Dzień Babci. Były precle, była herbatka. No i oczywiście ćwiczenia :-). Szczególny moment, ponieważ mijają dokładnie (…)